Frankowicze wciąż mają nadzieję


Co kilka lat pojawiają się rozmaite kryzysy. Raz jest to pandemia, a innym razem zwyczajny kryzys ekonomiczny. Wiele osób w takiej sytuacji daje się wciągnąć w wir brania kredytów. Długi gonią długi. Najpierw brakuje na luksusowe towary i usługi, potem na chleb, a w końcu nawet na spłacanie swoich zobowiązań. Kancelarie Prawnicze – Kredyty Frankowe.

Jednak najgorzej ma się ten, kto wziął kredyt we franku. Można powiedzieć, że Frankowicze bardzo źle wyszli na przestrzeni ostatnich lat. Były rozmaite obietnice, także ze strony pana prezydenta, ale ciągle brakuje konkretnych rozwiązań. Niejeden prawnik głowi się, jak napisać pozew w imieniu osoby, która została w zasadzie oszukana przez instytucję finansową, oferującą kredyt we frankach.

Sytuacja jest dość krytyczna, bo te osoby ciągle muszą mierzyć się z ogromnymi stratami finansowymi sprzed lat, a mogło być już przecież dawno po temacie. Niestety prawda jest taka, że wiele instytucji mocno skorzystało na tych absurdalnych kredytach i dlatego tak ciężko jest teraz ruszyć tę sprawę. Jednak trzeba mieć nadzieję, że może ten zwariowany rok przyniesie przynajmniej dla Frankowiczów jakąś poprawę sytuacji. Może znajdzie się lekarstwo na ich codzienne problemy w walce o przetrwanie.

Polecane: Obiady Poznań.